ZGŁOŚ ZAPOTRZEBOWANIE

Produkowane przez nas BEZPŁATNE Maseczki na twarz dystrybuujemy poprzez: samorządy lokalne i instytucje.

Wszystkie zainteresowane samorządy prosimy o przesyłanie zapotrzebowania ilościowego na adres mailowy:

info (małpa) maseczkidlapolski.pl

Bardzo prosimy o nieskładanie zapotrzebowań na wyrost i na zapas, gdyż może to spowodować, że odpowiednia ilość maseczek nie trafi dla potrzebujących.

Samorząd lokalny najlepiej zna potrzeby mieszkańców oraz jest w ścisłym kontakcie z instytucjami i firmami znajdującymi się na terenie jego działania dlatego najefektywniej będzie, jeśli zamówienia będą składały właśnie samorządy. Dlatego prosimy Państwa o informowanie o potrzebach i koordynację działań. Jeśli otrzymamy wiele zgłoszeń z tego samego terenu, będziemy starali się łączyć zamówienia aby sprawniej i efektywniej dostarczać Państwu maseczki.

Zabezpieczyliśmy finansowanie na wstępną produkcję 10 milionów maseczek na twarz. Na bieżąco organizujemy materiały na realizację następnych dostaw. Mamy świadomość, że to wciąż może okazać się za mało. Prosimy Państwa o wsparcie finansowe naszej akcji.

WSPOMÓŻ

Dane kontaktowe

E-mail: info (małpa) maseczkidlapolski.pl

www: maseczkidlapolski.pl

tel.: +48 798 728 241

(Ilość telefonów, które otrzymujemy jest ogromna. Prosimy zapytania kierować mailem w miarę możliwości. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Odbieramy telefony tylko w godzinach 11:00 – 13:00.)

Adres korespondencyjny:

Maseczki Dla Polski

Biznesowa 31, 26-600 Radom

Do pobrania: LOGO

#maseczkidlapolski

udostępniaj szczegóły naszej akcji w mediach społecznościowych i zachęcaj do udziału.

FACEBOOK
INSTAGRAM
Wspomóż