Akcja charytatywna

Akcja „maseczkidlapolski” to inicjatywa, która zaczęła się od rozmowy dwóch przyjaciół, do których później dołączyły osoby dobrej woli. 

Założeniem naszych działań było dostarczenie nieodpłatnych, wielorazowych maseczek jak największej liczbie osób. 

Dystrybucja maseczek organizowana jest przez samorządy lokalne. Dzięki zaangażowaniu wielu osób i pieniędzy sponsorów udało nam się pozyskać pierwszą transzę maseczek. Przekazujemy je do samorządów, które jako pierwsze zgłosiły zapotrzebowanie. 

Nieodpłatne maseczki trafiły już do: Olsztyna, Barczewo, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Purda, Stawiguda, Mławy, Szydłowo, Wiśniewo, Dzierzgowo, Radzanów, Wieczfnia Kość, Stupsk, Lipowiec Kość, Szreńsk, Janowiec Kościelny, Międzyrzec Podlaski, Drelów i Jedlińska.

Wszystkie miejscowości, które zakwalifikowały się do udziału w akcji, w ramach pierwszej partii pozyskanych maseczek,  podamy w najbliższych dniach.

Aby zachęcić do wspierania naszej akcji od dnia 16.04.2020 dajemy nowym darczyńcom możliwość decydowania o tym , do którego z samorządów trafia maseczki pozyskane z ich wsparcia finansowego. 

Charytatywna część akcji maseczkidlapolski organizowana  jest przy wsparciu Fundacji Lerte KRS 0000836741 Adres: 26-600 Radom ul. Biznesowa 31. Dołącz do nas i wesprzyj akcję! Numer konta: 78 1090 2590 0000 0001 4466 3229   Wpłata tytułem: darowizna

E-mail: biuro@fundacjalerte.pl